Lancia, Alfa Romeo ve Jeep Servislerinden

Lancia, Alfa Romeo ve Jeep servisleri müşterilerine bir ayrıcalık daha sunmaya hazırlanıyor.

HABERLER Hit: 3181 / Yorum: 0 / 1 Nisan 2014 16:32
Lancia, Alfa Romeo ve Jeep Servislerinden
-A +A

15 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında tüm yetkili Lancia, Alfa Romeo ve Jeep servislerinde geçerli olan “Bakım Paketi” servis kampanyası kapsamında, 5 yaş ve üzerindeki Lancia, Alfa Romeo ve Jeep markalı araçlarla birlikte, Chrysler ve Dodge markaları araç sahipleri de ayrıcalıklı servis hizmetinden faydalanabilecek. 
Tofaş çatısı altında yer alan Lancia, Alfa Romeo ve Jeep servisleri, 15 Mart tarihinden itibaren yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. 30 Nisan tarihine dek geçerli olacak  kampanya kapsamında, Lancia, Alfa Romeo ve Jeep yetkili servislerine gelen 5 yaş ve üzerindeki araç sahipleri Bakım Kampanyası’na özel, yağ-filtre değişim pakedinde %30’a varan indirim hakkına sahip olacak. Bununla birlikte araç sahipleri yaptıracakları diğer mekanik işlemlerde %20 oranındaki indirimden yararlanabilecekler.
 
Motor yağ değişiminin yanısıra; yağ filtresi ve hava filtresi değişimi gibi servis işlemlerini kapsayan özel kampanyadan 5 yaş ve üzeri Chrysler ve Dodge marka araç sahipleri de yararlanabilecekler.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları